SAMURAI - smulkintuvų peiliai


Kas yra SAMURAI?

SAMURAI „Chipper Blades Center“ – tai medienos ir plastiko pramoninių smulkintuvų aukščiausios kokybės peilių ir atsarginių dalių gamintojas.Plačiau »

Kaip nusipirkti?

Kreipkitės tiesiai į mus. Atsiųskite mums elektroniniu paštu savo smulkintuvo modelį, metus ir kokių atsarginių dalių reikia.Plačiau »

Tapti platintoju!

Ar norite padidinti savo verslo galimybes? Tapkite SAMURAI pardavimo partneriu! Kodėl pasirinkti SAMURAI chipper blades?Plačiau »

Apie mus


SAMURAI ,,Chipper blades center” – smulkintuvų peiliai, atsarginės detalės. Tai medienos ir plastiko pramoninių smulkintuvų aukščiausios kokybės peilių ir atsarginių dalių gamintojas. Gamykla įsikūrusi Klaipėdoje, Lietuvoje. Nuo 2010 m. smulkinimo peiliai SAMURAI tapo gerai žinomi Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje), Baltarusijoje, Rusijoje, nuo 2015 metų jais prekiaujama Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Prancūzijoje ir kitose Vakarų Europos šalyse. „Chipper Blades Center“ produkcija pasiekė Australijos, Indonezijos, Malaizijos ir Pietų Afrikos pirkėjus. Pavadinimas SAMURAI kilo galvojant apie tai, kad smulkintuvų peiliai turi būtų ne tik aštrūs, bet ir ilgaamžiai. SAMURAI technologija apdirbame specialų metalą, tad mūsų pagaminti peiliai yra ypač atsparūs ir ilgai naudojami, o tai vienas iš pagrindinių aspektų renkantis peilius.

Plačiau skaitykite

DAR VIENA PRIEŽASTIS PASIRINKTI MUS!

SAMURAI ,,Chipper blades center" - smulkintuvų peiliai, atsarginės detalės
SAMURAI ,,Chipper blades center" - smulkintuvų peiliai, atsarginės detalės
SAMURAI ,,Chipper blades center - smulkintuvų peiliai

Kaip nusipirkti?

Kreipkitės tiesiai į mus – rašykite arba skambinkite. „Chipper Blades Center“ pardavimo padalinio darbuotojai kalba ir rašo vokiečių, prancūzų, suomių, lenkų, rusų, anglų, lietuvių ir estų kalbomis. Nurodykite savo smulkintuvo modelį, pagaminimo metus ir kokių atsarginių dalių reikia – su jumis nedelsdamas susisieks priskirtas Jums vadybininkas, su juo toliau bendradarbiausite. „Chipper Blades Center“: esame gamintojai, todėl galime pasiūlyti patrauklias tiekimo ir pristatymo sąlygas. SAMURAI ,,Chipper blades center” – smulkintuvų peiliai, atsarginės detalės.

Plačiau skaitykite

SAMURAI TV

Naujausi straipsniai


Dar viena priežastis rinktis “SAMURAI “

„STIPRIAUSI  LIETUVOJE“ – koks tai sertifikatas ir kaip sertifikuojamos įmonės? „STIPRIAUSI  LIETUVOJE 2018“ – “Chipper blades center”  apdovanotas sertifikatu pažyma, kad įmonė ir įmonės... Plačiau

Interforst 2018 SAMURAI smulkintuvų peiliai miškų parodoje Vokietijoje

Interforst 2018 SAMURAI smulkintuvų peiliai miškų parodoje Vokietijoje SAMURAI medienos smulkintuvų peiliai ir atsarginės detalės dalyvavo vienoje iš didžiausių miškų... Plačiau

Kilus klausimams susisiekite su mumis!

Norite tapti platintoju, kreipkitės: